منطقه اعیان نشین بورلی هیلز کجاست؟

۱۷ فروردین

منطقه اعیان نشین بورلی هیلز کجاست؟

بورلی هیلز، شهری در حومه ی غربی کلان شهر لس‌آنجلس واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکاست.

بسیاری از ایرانیان متمول مهاجر مقیم آمریکا، در بورلی هیلز زندگی می‌کنند.بورلی هیلز، یکی از بزرگترین جامعه ایرانیان آمریکا را تشکیل داده است ؛ هم اکنون ۸۰۰۰ ایرانی در این محله اقامت دارند که این تعداد، ۲۶٪ جمعیت شهر را تشکیل می‌دهد ضمن اینکه بیش از ۲۰٪ املاک در این شهر متعلق به ایرانیان است و هم‌چنین بیش از ۴۰٪ دانش‌آموزان شهر نیز دارای تبار ایرانی هستند.

تعدادی از افراد مشهور منطقه بورلی هیلز، واقع در ایالت کالیفرنیا آمریکا، در سال های قبل از 1992 خمیر دندانی با نام تجاری بورلی هیلز فورمولا به ثبت رساندند و سپس در سال 1992 به ایرلند منتقل نمودند. دلیل این کار نیز بهره‌مندی از منابع آب با کیفیت بالا و همچنین بهره مندی از پزشکان و محققان ماهر ایرلند بود.

خمیردندان های بورلی هیلز ساخت لابراتور Purity Labs کشور ایرلند می باشد. خمیردندان های بورلی هیلز بر مبنای سالها پژوهش و تحقیق در لابراتورهای پیشرفته انگلستان و ایرلند تولید شده و یکی از بهترین های جهان می باشد. دو دانشگاه بریستول (Bristol) انگلستان و میسوریMissouri)) آمریکا به طور آزاد و به درخواست مخترع فرمول، روی این خمیردندان آزمایش انجام داده اند که به استناد این پژوهش ها با اطمینان می توان گفت خمیردندان بورلی هیلز قابلیت سفید کنندگی 91,8% و کمترین میزان فرسایش را در بین همتایانش دارد.

پژوهش
اگر به گذشته برگردیم در اوایل سال 1990 اکثر خمیر دندان های سفید کننده، دارای سطح بسیار بالایی از ماده سایش دهنده بود که منجر به ایجاد حساسیت در دهان و آسیب به لایه مینای دندان می شد. بورلی هیلز فرمولا با شناخت این خلاء و شکاف در بازار پژوهش خود را آغاز و در نهایت راه حل علمی برای رفع این مشکل ارائه نمود. در نتیجه این تحقیقات، ترکیبی ارائه گردید که منجر به تولید یک خمیر دندان کامل و بی نقص شد که با قابلیت حذف مواد غذایی و چربی روی دندان، توانایی سفید کنندگی بدون آسیب رسانی به مینای دندان را دارد.

اثرات درمانی
خمیردندان های بورلی هیلز علاوه بر خاصیت تمیزی و سفید کنندگی، خواص درمانی پس از اعمال ترمیمی دندان داشته و همواره از سوی پزشکان متخصص توصیه شده است .این محصول منحصر به فرد در 4 نوع سفید (خوشبو کننده) ، زغالی (سفید کنندگی بیشتر)، زغالی حساس (سفید کننده برای دندانهای حساس) و طلا (سفید کننده و کاهنده التهاب لثه) با مجوز و بر چسب سلامت کالا از طرف وزارت بهداشت در داروخانه های معتبر سراسر کشور توزیع شده است.