';?>
 
نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی
اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 2758
  • نويسنده: mh
  • تاريخ: 3-11-1392, 16:27
3-11-1392, 16:27

سئوالات متداول

دسته بندی: سئوالات متداول / محصولات / کاربردها

اثر بخشی نانوسیل تا چه زمانی باقی می ماند؟

 

پراکسید هیدروژن موجود در نانوسیل به مدت 14-18 روز پایدار می ماند و از روز بیستم کاملاً تجزیه می گردد. ولی اثر باکتریوستاتیکی نانوسیل تا روز 28 (به علت عمل باکتریوستاتیکی نقره) باقی می ماند.

 


آیا نانوسیل بر روی سطوح مختلف خورندگی ایجاد می کند؟

 

محلول ضدعفونی کننده نانوسیل با غلظت های توصیه شده فاقد اثرات خورندگی بر انواع مختلف پلاستیک ، استیل ضد زنگ و آلومینیوم می باشد. همچنین با غوطه ور نمودن فلزات مختلف به مدت سه روز در نانوسیل 100% هیچ گونه اثرخورندگی در فلز استیل ضد زنگ مشاهده نشد و بر فلز آلومینیوم دارای خورندگی ناچیز می باشد.اثرات سفید کنندگی و رنگبری نانوسیل به چه صورت می باشد؟سئوالات متداول

 

نانوسیل در دمای کمتر از 50 درجه سانتی گراد خاصیت سفیدکنندگی ندارد ولی در صورت نیاز به استفاده از آن در شرایط بالای 50 درجه سانتی گراد توصیه می شود ابتدا در قسمت کوچکی ، آن را آزمایش نموده چنانچه اثرات منفی بر روی سطح مورد نظر نداشت از آن استفاده نمائید.

 


آیا پس از استفاده از نانوسیل ،نیاز به آبکشی وجود دارد؟

 

نه تنها پس از استفاده از نانوسیل نیاز به آبکشی وجود ندارد بلکه علی رغم سایر ضدعفونی کننده ها توصیه می گردد، به علت داشتن خاصیت مهار کنندگی میکروبی باقیمانده ی نانوسیل، پس از ضدعفونی آبکشی انجام نشود.

 


مکانیسم تاثیر ترکیب پراکسید هیدروژن و نقره بر بیوفیلم چگونه می باشد؟

 

در فاز اول اکسیژن از پراکسید هیدروژن جدا شده و با عمل اکسیداسیون خود سبب تخریب ساختمان بیوفیلم می گردد. ضمناً نقره با خاصیت کاتالیزوری خود سبب تسریع عمل اکسیدکنندگی آب اکسیژنه می گردد. در فاز دوم نقره با اتصالات محکم به پروتئین های باکتری ها موجب غیر فعال کردن یا رسوب آنها می گردد.

 


 خواص فیزیکی و شیمیایی نانوسیل چیست؟

 

- حالت کلی : مایع بی رنگ و بی بو

- نقطه جوش : 114 درجه سانتیگراد

- نقطه انجماد : منفی 51 درجه سانتیگراد

- ph در حالت خالص 1/2 ، در غلظت دو درصد خنثی

- خصوصیات کف کنندگی ندارد

- نسبت اختلاط با آب : با هر نسبتی مخلوط می شود.